Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v 1/2 maratonu - sobota 2. listopadu 2013

10. 10. 2013

memorial_logo.jpg

- Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v 1/2 maratonu 

- Štafetový 1/2 maraton   

- 1/2 maraton smíšených štafet mládeže 

- Soutěž přípravek a běh žactva

- IN-LINE měřená vyjížďka “ZAMYKÁNÍ BRUSLÍ“ na 12 km 

                

Akce je pořádaná atletickým oddílem TJ Jiskra Otrokovice, má téměř patnáctiletou tradici a v případě in line jde o nejstarší nepřetržitě pořádanou akci v České republice. Spojení běhu a in line bruslí přiláká každý rok na start mnoho zájemců a tímto závodem jsme úspěšně navázali na historii maratonských běhů v Otrokovicích z doby před povodněmi a zároveň důstojně uctili památku otrokovické legendy, MUDr. Josefa Podmolíka, kterou si každoročně tímto závodem připomínáme.

Vzhledem ke stále většímu počtu závodů v in line bruslení, především v našem městě pořádaných spřáteleným klubem SSCO Otrokovice, jsme přistoupili již předloni k volné vyjížďce tak, aby byla zachována tradice in line při námi pořádané akci a aby se mohli zúčastnit jak výkonnostní závodníci, tak i amatérští sportovci nejen z našeho města.

Jako oddíl, zaměřený převážně na mládež, jsme v roce 2011 rozšířili závody mládeže. Také letos tedy proběhne běh na jeden okruh a také trojboj přípravek, který měl již v úvodním roce velký ohlas. 

Propozice najdete v menu Termínovka / výsledky.